dilluns, 15 de febrer del 2021

Curs: Iniciació Microsoft Teams per docentsDes de la FECC us convidem a participar en el nou curs "Iniciació Microsoft Teams per docents", que es realitzarà l'1 de març del 2021 a càrrec de Miquel Sánchez (@miguelSanOlm). 

L’aplicació gratuïta TEAMS ens permet crear un espai educatiu de treball, virtual i segur, on puguem tenir integrats els nostres alumnes o equip de professors i el nostre contingut educatiu. Amb Microsoft Teams podrem tenir un hub de treball on comunicar-nos, compartir, crear i avaluar contingut amb els nostres alumnes de forma activa i productiva.

És una formació virtual per videoconferència de 3 hores el dia 1 de març del 2021 (de 17:30 a 20:30h).

Podeu consultar la informació completa en aquest enllaç.
Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada