dijous, 5 de novembre del 2020

Curs: Iniciació Microsoft Teams per docentsDes de la FECC us convidem a participar en el nou curs "Iniciació Microsoft Teams per docents", que es realitzarà el 19 de novembre del 2020 a càrrec de Miquel Sánchez (@miguelSanOlm). 

L’aplicació gratuïta TEAMS ens permet crear un espai educatiu de treball, virtual i segur, on puguem tenir integrats els nostres alumnes o equip de professors i el nostre contingut educatiu. Amb Microsoft Teams podrem tenir un hub de treball on comunicar-nos, compartir, crear i avaluar contingut amb els nostres alumnes de forma activa i productiva.

És una formació virtual per videoconferència de 3 hores el dia 19 de novembre del 2020 (de 17:30 a 20:30h).

Podeu consultar la informació completa en aquest enllaç.


Formació patrocinada per:


Cap comentari:

Publica un comentari a l'entrada